Intymne zdrowie i piękno dzięki ginekologii estetycznej

0
107

Współczesne wyzwolone kobiety są świadome swoich potrzeb i nie wahają się już, tak jak ich matki czy babki, właściwie zadbać o każdą istotną dla nich sferę życia. Upływ czasu, wrodzone niedoskonałości czy porody, nie są już żadną przeszkodą do tego by w pełni cieszyć się zdrowiem intymnym i pełną satysfakcją z kontaktów seksualnych. Osobom, które nie doświadczyły problemów z wyglądem lub funkcjonowaniem swoich organów płciowych, często bardzo trudno jest sobie wyobrazić na jak wielki dyskomfort narażone są kobiety o nieodpowiednim kształcie warg sromowych lub doświadczające obniżenia bądź rozciągnięcia pochwy. Tego rodzaju problemy wiążą się nie tylko z niedogodnościami fizycznymi, ale także z cierpieniem psychicznym. U wielu kobiet nieodpowiedni ich zdaniem wygląd pochwy, bywa przyczyną głębokich kompleksów, paraliżujących ich życie seksualne. Dlatego osoby, które posiadają taką możliwość i dysponują odpowiednimi środkami, bardzo chętnie i bez żadnych oporów poddają się na przykład waginoplastyce.

Korekta niedoskonałości

Do najczęstszych zabiegów korekcyjnych usuwających wrodzone lub nabyte wady wyglądu i funkcjonowania kobiecych stref intymnych należą labioplastyka oraz plastyka pochwy. Dzięki labioplastyce, czyli zmniejszaniu bądź zwiększaniu rozmiaru warg sromowych, połączonym z ich modelowaniem, klientki klinik medycyny estetycznej w bardzo krótkim czasie likwidują bardzo dokuczliwy defekt. Zbyt duże, rozciągnięte wargi sromowe, nie tylko mają nieestetyczny wygląd, ale także powodują problemy podczas wykonywania takich czynności jak jazda konna czy jazda na rowerze. Kobiety odczuwają w tym przypadku także sporą niewygodę nosząc stringi i kostium kąpielowy. Labioplastyka w ciągu godziny zmienia nie tylko wygląd pochwy, ale także całe życie pacjentek.

Z kolei plastyka pochwy jest bardzo pomocna w przypadkach pęknięcia lub rozciągnięcia pochwy (na przykład na skutek porodu). Waginoplastyka pomaga także w przypadkach obniżania się pochwy, automatycznie wpływając na ogromną poprawę komfortu życia intymnego.

Odwrócenie efektów upływu czasu

Coraz częściej operacja warg sromowych czy plastyka pochwy, mają na celu odmłodzenie okolic intymnych. Kobiece organy mogą bowiem z czasem tracić swoją jędrność, zwartość i napięcie, przez co wydają się swoim posiadaczkom mało atrakcyjne i dostarczają im także mniej satysfakcjonujących doznań podczas współżycia niż dawniej. Wiele kobiet rozumie doskonale, że nie ma potrzeby się wstydzić i krępować, i otwarcie przyznaje, że chciałyby się cieszyć takim wyglądem (również okolic intymnych) i takim seksem, jak wtedy gdy były bardzo młode. Ginekologia estetyczna sprawia, że jest to jak najbardziej możliwe.

Operacje poprawiające wygląd okolic intymnych to jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi medycyny estetycznej. Dzięki nim panie czują, że ani wiek, ani stan zdrowia, nie są powodami, dla których miałyby się wyrzekać piękna i przyjemnych doznań. Poprawa wyglądu stref intymnych staje się powoli także w Polsce powszechnym sposobem dbania o urodę i doskonałe samopoczucie kobiet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here