Zaloguj się.

Wątek: Serbinka leczy urazy?

 Odpowiedz « Powrót
» Główna » Forum » ORTOPEDIA » Serbinka leczy urazy?
Wypowiedź
Maria_R 25 marca 2011 Użytkownik 10 wypowiedzi

Słyszałam ostatnio o kimś takim jak Pani Serbinka, to podobno starsza kobieta z lubelszczyzny która leczy urazy, złamania i inne dolegliwości ortopedyczne? Mnie boli kręgosłup, chodzę do zawodowego masażysty. Daleka jestem od wizyt u kręgaży itp specjalistów, ale podobno Serbinka naprawde działa cuda a ponadto przy leczeniu opiera sie nie na "wyczuciu" ale oglada wyniki badań i mówi kiedy i na co jest w stanie pomoc a kiedy nie. Podobno nawet sami lekarze czasem kieruja do niej pacjentów... Ktoś o niej słyszal?

Lucyna 25 marca 2011 Użytkownik 28 wypowiedzi

Słyszałam o Serbince. Mozna do niej iść -podobno fantastyczna kobieta i naprawde leczy. Sama u niej nie bylam ale u nas prawie każdy o niej słyszal. Czasem zdaza sie faktycznie tak że lekarze do skomplikowanych złamań [no nadgarstka] przyworza ja do szpitala bo ona te wszystkie kosci potrafi nastawić i to bezoperacyjnie!!! takie ma wyczucie w ręku! Kregosłup delikatna sprawa -ale bez obaw, trzeba tylko zabrac ze soba wszystkie badania jakie sie ma - przeswietlenie, rezonans, usg czy co tam co komu robili. Serbinka obejrzy badania i powie czy moze pomóc czy nie, przepisze tez odpowiednie leki. Naprawde sie na tym zna.

PanRomek 25 marca 2011 Użytkownik 14 wypowiedzi

Byłem u Serbinki z przepuklinami kregosłupa. Obejrzała wyniki rezonansu ale stwierdzila że mam zbyt poważne zmiany żeby cokolwiek mogla przy nich zrobić -to chyba dobrze świadczy o niej -bo inny kręgaż chcial mi kiedyś ręcznie te przepukliny powciskać, ale sie na to nie zgodzilem. Dala mi jednak różne leki,zalecila diete i pokazala kilka ćwiczeń które maja zmniejszyc ból. Ogólnie budzi zaufanie. No i w kolejce do niej [czekałem pod jej domem od 7 do 16ej...!] mnostwo sie nasluchalem od ludzi komu jak i na co pomogla. Cala polska wschodnia do niej jeździ. To osoba unikataowa na skale nie tylko Polski ale całego regionu [podobno zdarzaja sie tez pajenci z zagranicy].

Acha, Serbinka mieszka pod Lubartowem, jakby ktos jej szukal.

singiel 6 kwietnia 2011 Użytkownik 15 wypowiedzi

A do tej Serbinki to jak sie dostać? Ja mam skierowanie na rehabilitacje barku, ale dopiero za dwa miesiace... Może ona pomogła by mi prędzej?

PanRomek 10 kwietnia 2011 Użytkownik 14 wypowiedzi

po pierwsze to wkradł sie błąd, ta pani nie nazywa sie Serbinka, tylko SERWINKA, ma na nazwisko Serwin.

Pani mieszka we wsi Tarło pod Lubartowem. Z Lubartowa około 10 km w strone Parczewa. Łatwo trafić, bo jak sie jedzie koło 5 rano to juz pierwsi pacjenci czekaja w samochodach pod domem. Bywaja dni ze ludzi jest mniej, bywa ze wiecej, swoje trzeba odczekać. Uwaga, z tego co wiem to Serwinka nie przyjmuje w niedziele. Nie mam do niej numerów, ale w sieci mozna znależć ich kilka -nie wiadomo który aktualny. Optymalnie bylo by jednak wczesniej zadzwonic i zapytac czy konkretngo dnia mozna przyjechać, jak ktos chce sie wybraać z bardzo daleka.

anna-hania 21 kwietnia 2013 Użytkownik 1 wypowiedzi

Serwinka z Tarło koło Lubartowa przyjmuje na pewno poniedz.-czwart. Tel. aktualny; 81/851 42 67.

annann 29 stycznia 2014 Użytkownik 1 wypowiedzi

witam a nie próbował ktoś może wspomóc się zakupem specjalnego materaca ortopedycznego?

znalazłam stronę http://www.zdrowy-kregoslup.eu/ i zastanawiam się czy kupić?

Odpowiedz